ÇİLEK KOKUSU 4.BÖLÜM İZLE
SON BÖLÜM

çilek kokusu izle,son bölüm,tek parça izle,yeni bölüm,fragman

Çilek Kokusu 1.Bölüm İzle 24 Haziran

| | | | http://cilekkokususonbolumuizle.blogspot.com.tr/Çilek Kokusu 1.bölümü ile 24 Haziran günü STAR tv ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Çilek Kokusu 1.bölümü HD kalitede sitemizden izleyebilirsiniz.

Çilek Kokusu dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Çilek Kokusu yeni bölümü sitemizden takip edebilirsiniz.

Kader ağlarını Aslı ve Burak için örüyor.
Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlıyor. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur. Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı de gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez.  Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir.

Aynı zamanlarda Burak’ın sorumsuz davranışlarından sabrı taşan babası, Burak’ı çalışması için, yeni aldıkları otele gönderir.

Hikayemiz, kibirli, ukala, serseri Burak’ın, güleryüzlü, sıcak, samimi Aslı’nın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor. Birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren çatışmaya ve didişmeye başlayan çift bir daha birbirlerini hiç görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır.

Yayın Günü: 24 Haziran Çarşamba
Yayın Saati: 20.30

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder